O nas

Poznaj nas
PARTNERSTAL NOWOCZESNE GARAŻE

Firma NOWOCZESNE GARAŻE PARTNERSTAL od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą garaży blaszanych. Dzięki temu wiemy czego oczekują nasi klienci i jesteśmy w stanie zaspokoić ich potrzeby. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam doradztwo w najtrudniejszych decyzjach. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Nasze produkty charakteryzują się estetyką, jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.

W ofercie posiadamy szeroki wybór ponadczasowych garaży, kojce dla psów oraz wiaty śmietnikowe.

Jesteśmy firmą godną zaufania.
Najlepszym przykładem tego są tysiące klientów indywidualnych oraz setki firm z różnych rejonów naszego kraju i zza granicy. Satysfakcja i zadowolenie naszych odbiorców to nasz klucz do codziennego sukcesu.
Klient ma możliwość skonfigurowania garażu wedle własnych potrzeb a nasze długoletnie doświadczenie pomaga w podejmowaniu najtrudniejszych decyzji. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby każdy był zadowolony.

Kupując produkty w naszej firmie nie muszą Państwo martwić się o dokonanie zaliczek bądź przedpłat. Szanujemy Państwa czas dlatego płatność za zakupiony towar następuję przy odbiorze
zamówionego produktu. Bezpośrednio po zakupie otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję.
W naszej firmie akceptujemy płatność kartą, blikiem oraz gotówką.
Oferujemy także płatność ratalną.

Dlaczego my?

Dzięki temu że nasza firma znajduje się na rynku od dawna, możemy pozwolić sobie na niskie i konkurencyjne ceny.

Dzięki własnym transportom staramy się, aby każdy zamówiony przez Państwa produkt został dostarczony w wyznaczonym przez nas terminie.

Dzięki temu że posiadamy własny transport jesteśmy w stanie zapewnić klientom szybką i sprawną dostawę. Dbamy o to aby nasze garaże były odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.
Serdecznie zachęcam do zakupu.

zobacz naszą ofertę

Masz pytania?
skontaktuj się
z nami

+ 48 798 710 329

biuro@partnerstal.pl

× Zadzwoń do nas!